► BED BUGS, aneb dostaň všechny blechy z postele ven

Bed bugs, aneb blechy v posteli, jsou skvělá rychlá hra z dílny Hasbro Gaming. Hra Bed bugs je určena pro 2-3 hráče a má velmi jednoduchá pravidla – v posteli jsou rozlezlé malé blešky (nebo štěnice?), které musíte posbírat pomocí pinzety. Pinzeta dobře padne i do malých dětských rukou a dítě tak zábavnou formou trénuje jemnou motoriku, koordinaci pohybu, přesnost, soustředěnost a rychlost reakcí. Protože posbírat blešky není jen tak – díky vibrující posteli jsou blešky pořádně neposedné a neustále poskakují. Děti také trénují barvy – žlutou, modrou a zelenou, protože musí sbírat pouze blešky své barvy.

Podle výrobce je hra Bed bugs určena pro děti od 4 let, ale obvykle ji zvládají i menší děti. U menších dětí lze postel “vypnout” a můžete trénovat sbírání blešek pinzetou bez vibrování. Hra baví děti i dospělé, protože u ní zažijete spoustu legrace. Hrací doba obvykle nepřesáhne 5 minut, ale je natolik chytlavá, že ji děti budou chtít hrát pořád dokola. Hra je opravdu velmi jednoduchá a brzy ji děti zvládají hrát i sami bez dozoru a rad dospělých.

Aktuálně (listopad 2019) se cena hry na pultech kamenných i internetových obchodů pohybuje v rozmezí 250-350 Kč. Pokud si hru Bed bugs chcete vyzkoušet, najdete ji také v našem katalogu her.

1 komentář u „► BED BUGS, aneb dostaň všechny blechy z postele ven“

Napsat komentář