Vytiskni a hraj

Kvůli nastalé situaci teď trávíme opravdu spoustu času doma - a nejlepší způsob, jak společný čas s našimi nejbližšími trávit efektivně je při hraní deskových a karetních her. Níže přinášíme přehled PRINT & PLAY her z různých zdrojů i věci, které jsem sama vytvořila, když originál nebyl k mání. Tyto hry jsou k dispozici bezplatně.

Kolekce bezplatných her

Francouzský herní vydavatel a distributor her Asmodee nabízí kolekci bezplatných verzí populárních rodinných her - postřehové hry Dobble, magické obrázkové hry Dixit, Timeline, hru o barevném dobývání Combo Color, hoď-a-piš hru Cortex a v neposlední řadě můžete zažít únikové dobrodružství ve hře Unlock. Kompletní nabídku od Asmodee a celou řadu dalších demo verzí her najdete zde.

Pokud pro Vás není překážkou angličtina, na největším deskoherním webu Board Game Geek najdete velmi obsáhlou kategorii Print&Play her. Nabídku najdete zde.

Na jednom z největších tuzemských deskoherních serverů www.zatrolene-hry.cz najdete také celou kategorii print&play her. Prozkoumat je můžete zde.

Na webu distributora společenských her ADC Blackfire Entertainment hraj.cz najdete sbírku několika dalších print&play her. Prozkoumat je můžete zde.

Dokonce i společnost BMW (ano, ta automobilka) přišla s nápady, jak se zabavit v období pandemie a přináší několik print&play her. Hry jsou samozřejmě tématické - tedy z prostředí automobilového světa a světa závodů. Hry jsou k dispozici v češtině a najdete je zde.

Odkazy na jednotlivé hry