Ceník půjčovného

V půjčovně najdete celou řadu deskových her – od levných po dražší kousky. Protože každá hra má jinou hodnotu, rozdělili jsme hry do několika kategorií podle jejich prodejní ceny. Od zařazení hry do konkrétní kategorie pak závisí cena půjčovného i výše kauce. Níže najdete aktuální ceník půjčovného.*

 

Kategorie hry

Pořizovací cena

Vratná kauce

Cena půjčovného

A do 200,- Kč 200,- Kč 5,- Kč/ den
B od 201,- do 500,- Kč 500,- Kč 10,- Kč/ den
C od 501,- do 1 000,- Kč 1 000,- Kč 15,- Kč/ den
D od 1 001,- do 1 500,- Kč 1 500,- Kč 20,- Kč/ den
E od 1 501,- Kč, cizojazyčné nebo “retro” hry 2 000,- Kč 20,- Kč/ den

Vratná kauce

Vratná záloha bude účtována ke každé výpůjčce. V případě, že hru vrátíte ve stejném stavu, v jakém Vám byla půjčena, bez vad, ztracených komponentů či jiných poškození, bude Vám kauce okamžitě vyplacena zpět.

 

Penalizační poplatky

Tilke – půjčovna deskových her si bude penalizační poplatky účtovat v těchto případech:

  • Hra bude vrácena pozdě bez předchozí domluvy – účtujeme 30 Kč za každý den prodlení. Tato částka bude odečtena z vratné zálohy.
  • Hra je poškozena nebo chybí herní komponenty – účtujeme poměrnou část dle rozsahu poškození nebo ztráty, min. 50 Kč. Tato částka bude odečtena z vratné zálohy. Týká se pouze případů, kdy lze poškození či ztrátu nahradit (chybějící figurky, kostky či jiné herní komponenty do max. množství 5 ks), natržená krabice apod.
  • Herní komponenty budou v krabici rozházené a nebudou roztříděné do přiložených pytlíků – účtujeme 100 Kč jako náhradu za čas, o který se prodlouží kontrola hry při vrácení.
  • Hra je vrácena ve stavu, který znemožňuje její další hratelnost – záloha propadá v plné výši.

 

Prodloužení výpůjční doby

V případě, že máte zájem prodloužit původně plánovanou výpůjční dobu (třeba proto, že Vás hra chytla nebo třeba potřebujete dohrát odvetu), je nutné se na tom domluvit před uplynutím sjednané výpůjční doby. Ceny bude navýšena podle počtu dní, o které chcete dnu prodloužit, dle platného ceníku výše. Kontaktovat mě můžete prostřednictvím e-mailu nebo SMS. Výpůjční dobu je možné prodloužit pouze v případě, že na ni není vedena další rezervace.

 

* Provozovatel půjčovny deskových her si vyhrazuje právo cenu změnit. Aktuální ceník půjčovného je platný od 1. ledna 2020.