Deskohraní

Máte chuť si zahrát, ale chybí Vám spoluhráči? Chcete vyzkoušet novinky? Hledáte stejně postižené deskohráče? Přijďte si zahrát s námi.

Máme k dispozici menší prostor v Olomouci-Hodolanech, kam se pohodlně vejde 6 hráčů (nepočítám naše děti). Obvyklá sestava jsem já se synem Filípkem a Lucik s dcerou Kájou (blog Deskovky s Lucikem). Protože jako hernu využíváme školicí místnost, je tam k dispozici plátno - a děti koukají na pohádky. K dispozici jsou káva, voda z vodovodu, jiné občerstvení si případně přineste vlastní. Navíc já bydlím hned vedle a protože půjčovnu mám doma - není problém kdykoliv zaběhnout pro nějakou hru i pro děti.

Níže je přehled termínů a her, které máme v plánu hrát - některé z nich jsou novinky, které potřebujeme otestovat. Každopádně se na Vás moc těšíme a deskovkám zdar! Pravidelní účastníci můžou plánovaný harmonogram her ovlivnit svým přáním.

Chcete si s námi zahrát? Budeme rádi, ale z důvodu omezené kapacity Vás musíme poprosit, abyste se nám přihlásili - prostřednictvím e-mail pujcovna@tilke.cz, přes zprávy na Instagramu nebo na Facebooku.