Deskohraní

Máte chuť si zahrát, ale chybí Vám spoluhráči? Chcete vyzkoušet novinky? Chcete k deskovkám přivést děti, kamarády, babičky? Chcete jen omrknout naši nabídku her? Hledáte stejně postižené deskohráče? Přijďte si zahrát s námi. Obvyklá sestava jsem já se synem Filípkem a Lucik s dcerou Kájou (blog Deskovky s Lucikem).

KDY?

viz přehled termínů níže (pondělí nebo středa)

KDE?

Skautský dům Olomouc (mapa zde) - zvoňte na zvonek Zasedací místnosti, po vstupu jděte po schodech nahoru do patra (není-li uvedeno jiné místo)

Chcete si s námi zahrát? Budeme rádi, když nám dáte vědět - prostřednictvím události na Facebooku (viz níže jednotlivé termíny), nebo prostřednictvím e-mailu pujcovna@tilke.cz, přes zprávy na Instagramu nebo na Facebooku. A co víc - můžete si napsat, jakou hru máme vzít.


po 12.12.2022

16:30-18:30 hod.

Splendor Marvel, Codex Naturalis, Reef, Doba kamenná, MeepleLand, Dragomino, Kočičí klub, Kulišák, NMBR9, Hamouni, Zloděj z Bagdádu, Cardline, Dobble Tlapková patrola

Skautský dům Olomouc

po 19.12.2022

16:30-18:30 hod.

Samarkand, Sonic a parťáci, Želví závody, Z kwiatka na kwiatek, Timeline, Bobří banda, CVAK, Lichožrouti, Dinofarm, Labyrinth junior (Auta 3), Alfa Beta, Spící královny, Diamoniak, Piratatak, Plný kurník

Skautský dům Olomouc