Tajemný hrad

4.50 out of 5
(Hodnocení: 2)

10,00 

Porazte draky a osvoboďte princeznu!

Popis

Tajemný hrad je rodinná dobrodružná hra, ve které hrdinové pátrají po princezně a objevují přitom komnaty starého hradu. Během této výpravy mohou hráči narazit na duchy, trpaslíky a jiné obyvatele tohoto tajemného hradu.

Ve hře Tajemný hrad vyhrává vždy ten, který jako první porazí všechny draky a osvobodí princeznu. V průběhu hraní budou hráči objevovat hrad tím, že jej budou sestavovat z náhodně nabraných dílků, znázorňujících místnosti. Většina těchto dílků na sobě bude mít žetony setkání, na kterých se budou nacházet nepřátelé, předměty nutné ke splnění úkolů či různé hradní elementy. S nepřáteli se zde bojuje pomocí dvanáctistěnné kostky, s níž se hráči pokouší přehodit úroveň nepřátelské potvory. Hra mimo jiné dobře slouží jako uvedení dětí do principů her, ve kterých si hráči sestavují herní plán a vytvářejí ideální trasu pro přenášení různých předmětů do cílových destinací.

Obal hry je v polštině, ale jsou vložena i česká pravidla, jinak je hra jazykově nezávislá.

Kategorie B Darlusz Siedlinski
pro 2-4 hráče Kukuryku
od 7 let čeština, polština
do 45 minut

Hra obsahuje: 60 dílků bludiště, 48 žetonů, karty postav, 4 figurky, kostku, pravidla hry

2 recenze Tajemný hrad

  1. 4 out of 5

    Božena

    Skvělá hra, která vás po chvíli chytne. Jelikož si postupně skládáte bludiště sami, tak je každá hra jiná.

  2. 5 out of 5

    Andrea

    Ideální hra pro děti, které mají rády draky, rytíře a chtějí zachránit princeznu. Každá hra je trošku jiná, podle toho, jak vychází dílky, a proto hned tak neomrzí. Zvládají i děti ve věku 4-5 let.

Přidat recenzi