Dračí palác

5.00 out of 5
(Hodnocení: 1)

20,00 

Dračí palác je hra, která se volně inspiruje tradiční čínskou hrou Mahjong.

Popis

Dračí palác — nejstarší a nejdůležitější centrum moci v celé říši — upadá. Jeho moc a vliv klesají již celá desetiletí, a když nyní ztratil přízeň mocného dračího stařešiny, lidé začali opouštět město a hledat nový domov, kde by mohli prožít dlouhý a spokojený život. A vy, vládci okolních říší, jste více než ochotni je přivítat! Je to vaše šance vymanit se ze stínu Dračího paláce a získat moc. Dokážete si ale získat důvěru a podporu všemocných duchů? Zvládnete si získat přízeň dračího stařešiny? Postavíte nový Dračí palác?
Sbírejte kameny z hroutícího se Dračího paláce a použijte je k vytvoření vlastního paláce. Vytvářejte sady kamenů stejného druhu a na jejich vrcholcích stavte svatyně, čímž získáte body. Požádejte duchy o pomoc a rozpoutejte jejich plnou sílu. Pozor však na požadavky dračího stařešiny, které musíte splnit, abyste dosáhli na vítězství!

kategorie D Hjalmar Hach, Lorenzo Silva, Luca Ricci
min. 1 hráč - do 4 hráčů Dino
od 8 let čeština
45 min

Hra obsahuje: 116 kamenů, 85 stříšek, 10 karet duchů, 10 dračích karet, 4 desky říše, pravidla hry

1 recenze Dračí palác

  1. 5 out of 5

    Evička

    Mahjong jsem nikdy v životě nehrála, takže nemůžu srovnávat, ale dračí palác jako takový je skvělý. Hrací plán je sice jen papírový, což je trošku mínus, ale kameny jsou nádherné a skvěle to vynahrazují. Je moc super, že má hra verzi pro začátečníky, než se pořádně seznámí s pravidly a až postupně se mohou přidávat karty duchů a draků.

Přidat recenzi