Hexagon domino zoo

80,00 

Máte rádi domino, ale už je na Vás lehké? Co takhle si ho obměnit a zkusit hexagonální domino s motivem zvířátek ze zoo?

Popis

Hexagon domino je zábavná hra, při které otestujete svou prostorovou orientaci i zrakový postřeh. Sada obsahuje 55 karet.

Jedná se o předlohu hry ke stažení ve formátu PDF a k vlastnímu vytištění. Předlohu doporučujeme vytisknout na formát A4. zalaminovat a poté nastříhat na šestiúhelníky.

Po zakoupení je odkaz pro stahování aktivní po dobu 60 dní, můžete opakovaně stahovat max. 5x.

 

PRAVIDLA HRY

Zamíchejte všechny karty a každému hráči rozdejte 5 karet. Ostatní karty položte lícem dolů jako dobírací balíček. Dvě karty otočte na střed herní plochy a spojte je jako začátek domina. Začíná nejmladší hráč, poté pokračujte ve směru chodu hodinových ručiček. Přiložte jednu kartu z ruky kamkoliv ke kartám na stole. Všechny připojené strany musí odpovídat. Pokud připojíte kartu jen jednou stranou, doberte si kartu z dobíracího balíčku. Pokud umístíte kartu tak, že správně navazují 2 obrázky, tvůj tah končí. Pokud připojíš kartu se 3 a více navazujícími obrázky, můžeš vrátit jednu z karet z ruky dospodu dobíracího balíčku. Hráč, který se první zbaví karet, vítězí.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Hexagon domino zoo“