Labyrinth

4.50 out of 5
(Hodnocení: 2)

15,00 

Kdo dokáže najít cestu k tajemným pokladům? Pozor ale, zdi se posouvají! Posunováním karet se nečekaně otevírají zcela nové cesty. Najdete všechny poklady, strašila i draky?

Popis

Hráči se vydávají na průzkum zakletého bludiště. Každý se snaží šikovným posouváním chodeb dostat k tajuplným předmětům, živočichům a příšerkám. Pokud rádi zaměstnáváte svůj mozek různými hlavolamy, pak vás tato společenská hra bude jistě bavit. Je zaměřená na logiku a strategické uvažování. Je určená pro všechny od osmi let bez horní věkové hranice. Dobře se tedy pobaví doslova celá rodina. Hra je napínavá, tvůrčí, plná překvapení a nečekaných zvratů. K dispozici vám budou speciální kartičky s chodbami, tajuplné kartičky, figurky atd. Smyslem hry je cíleně posouvat chodby bludiště tak, aby se hráč dostal se svojí figurkou k tajuplným živočichům, předmětům a schovaným pokladům. Pořadí předmětů, ke kterým je potřeba dojít, je libovolné. Kdo první odhalí všechna tajemství a vrátí se na počáteční místo, ten vyhrává.

kategorie C neuveden
min. 1 hráč - do 4 hráčů Ravensburger
od 8 let čeština
do 15 minut    

Hra obsahuje: 1 herní plán (16 pevných kartiček s obrázkem silnice k posunování), 34 kartiček s chodbami k posunování, 24 úkolů ke hledání, 4 hrací figurky, pravidla hry

2 recenze Labyrinth

  1. 4 out of 5

    Evička

    Tento labyrinth bych asi doporučila rodinám s menšími dětmi, které by mohly obrázky duchů, prstenů či pokladů zajímat více než labyrinth s tématikou ČR, kde jsou spíše zajímavá místa naší republiky. Celkově grafické zpracování se mi asi líbí více než to české, ale v principu hry se vůbec nic nemění a obě hry jsou dost podobné.

  2. 5 out of 5

    Veronika

    Labyritnh je pro mě taková příjemná oddechovka… Občas se člověku sice ta cesta labyrintem zdá nekonečná a soupeři mu furt jeho strategii kazí, ale jinak se hraje dobře. Navíc je snadno vysvětlitelná i dětem. Mám ráda tu kontrastní grafiku fialového prostředí a žlutých chodeb.

Přidat recenzi