Colloretto

5,00 

Sbírejte karty s chameleony různých barev. Hra má velmi jednoduchá pravidla, ale poskytuje dost taktických možností.

Popis

Coloretto je jednoduchá karetní hra, ve které hráči sbírají karty s chameleony různých barev. Za sebrané karty následně skórují plusové a záporné body. Hra má velmi jednoduchá pravidla, ale poskytuje dost taktických možností. Coloretto patří mezi nejoblíbenější karetní hry vůbec a jeho principy byly následně využity v populární deskové hře Zooloretto.

Vytvořte si sady karet podle různých barev a získávejte za ně body. Ve hře Coloretto se setkáte až s 8 typy barev, které vám mohou přinést vítězství, ale i porážku, protože stejně jako chameleoni, i zde se mohou barvy změnit a stát se vám tak nevýhodnými. Vaším cílem je nasbírat 3 druhy barevných hromádek a za ty pak získáte bodovou odměnu. Ovšem za zisk více barevných skupin se vám mohou body naopak odečíst. Proto je třeba uváženě vybírat a shromažďovat. Do hry Coloretto vstupují i bonusové karty s vítěznými body navíc, stejně tak speciální vícebarevné karty s funkcí žolíků.

kategorie A Michael Schacht
min. 2 hráči – do 6 hráčů Corfix
od 8 let čeština
30 minut

Hra obsahuje: 63 barevných karet, 10 bonusových karet, 3 vícebarevné karty, 1 karta „poslední kolo“, 5 karet hromádek, 5 oboustranných přehledových karet s bodovací tabulkou, 3 karty hromádek pro hru ve dvou hráčích, pravidla hry

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Colloretto“