Telepatie

5.00 out of 5
(Hodnocení: 1)

15,00 

Mysli na to, na co myslím já!

Popis

Přesně o to jde ve hře Telepatie - snažte se myslet, jako vaši spoluhráči! Originální párty hra se slovy a obrázky, kterou můžete hrát s rodinou i přáteli.

Hráči hrají ve dvojicích, vezmou si kartu a k danému slovu nebo obrázku každý skrytě napíše slova (asociace), která ho napadnou. Políčka na herním plánu určí kolik slov musíte vymyslet. Poté se zapsaná slova (asociace) porovnají a za každou shodu získává tým 1 bod. Ale pozor! Cestu k cíli vám ztíží či zjednoduší speciální pole Zeměkoule, Jdi zpět a Dvojnásobek bodů. Párty hra vhodná pro děti i dospělé. Užije si s ní spoustu zábavy celá rodina. Pokud zrovna nemáte více spoluhráčů, nabízíme i variantu pro dva hráče.

kategorie C neuveden
min. 2 hráči - do 10 hráčů Albi
od 8 let čeština
do 30 minut

Hra obsahuje: 330 hracích karet, 1 herní plán, 1 zapisovací blok na skóre, 4 tužky, 1 přesýpací hodiny, 4 figurky, 1 kostka na obrázky/slova

1 recenze Telepatie

  1. 5 out of 5

    marie

    jedna z mých nejmilejších deskovek❤️. v této hře se nehraje mezi jednotlivci, ale ve dvojicích, které se snaží myslet telepaticky. podle toho, kolik stejných slovíček je napadne, se na hracím poli posouvají dále. telepatie je hrozně originální a zábavná hra, která vás určitě bude bavit.

Přidat recenzi