Spring Meadow

5.00 out of 5
(Hodnocení: 2)

15,00 

Snem každého turisty jsou rozkvetlé jarní horské louky bez sněhových ostrůvků. Pokládejte dílky louky šikovně tak, abyste vytvořili co největší oblast bez sněhu.

Popis

Hra Spring Meadow je třetí díl z trilogie her renomovaného autora Uwe Rosenberga a volně navazuje na první díl Cottage Garden (česky vyšlo jako ZaHRAda) a druhý díl Indian Summer. Hra využívá mechanismu skládání tetrisových dílků.

První křehké kvítky zvěstují konec tuhé zimy. Sluníčko svítí každým dnem víc a víc a sníh pomalu ustupuje. Louky začínají kvést a zvědaví svišti se probouzejí ze zimního spánku. Jaro konečně dorazilo do hor. Ideální čas na horskou túru. Svou cestu si vybírejte pečlivě, dávejte pozor, ať nešlápnete do sviští nory a zabalte si dost velkou svačinu. Vaše šance získat turistický odznak s květem protěže budou velmi malé, budete-li sedět hladoví ve sněhu. Zvítězí hráč, který co nejvíce pokryje svůj herní plán dílky jarní louky.

Kategorie C Uwe Rosenberg
pro 1-4 hráče Pegasus Spiele
od 10 let čeština, angličtina
do 60 minut

Hra obsahuje: 1 oboustranná turistická mapa, 4 oboustranné horské desky, 1 rozcestník, 1 kompas, 100 dílků louky, 72 skalnatých dílků, 25 svišťů,
5 piknikových dek / turistických odznaků, pravidla hry

2 recenze Spring Meadow

  1. 5 out of 5

    Laura

    Tohle je rozhodně jeden z těch lepších počinů Uweho Rosenberga. Baví mě i jako sólovka i ve hře více hráčů. Pro milovníků tetrisoidních her jako dělaná.

  2. 5 out of 5

    Miluška

    Moc fajn tetrisovka, rychlá na přípravu, jednoduchá na vysvětlení a přesto někdy dokážou ty patvary potrápit..

Přidat recenzi