New York 1901

10,00 

Staňte se realitním magnátem v New Yorku!

Popis

Prožijte znovu úsvit moderního New Yorku, historické roky, které z města udělaly to, čím je dnes. Postavte vetší a modernější mrakodrapy na nejvýznamnějších ulicích Dolního Manhattanu. Pozvedněte jeden ze čtyř pověstných mrakodrapů: Park Row, Singer, Metropolitan Life nebo nádherný Woolworth a udělejte z něho klenot v koruně vaší realitní říše!

New York 1901 je hezká rodinná budovatelská hra, ve které hráči staví na začátku minulého století mrakodrapy na Manhattanu. Hráči nakupují pozemky a pak na nich staví. Každá budova má specifický "tetrisový" půdorys a tak hráči musí chytře nakupovat a stavět. A můžete také starší budovy přestavět. Větší budovy dávají více vítězných bodů, ale ty můžete získat i za plnění herních úkolů.  New York 1901 je velmi pěkná a přístupná hra, která je vhodná i pro začátečníky.

Kategorie B Chénier La Salle
pro 2-4 hráče Blackfire (2015)
od 8 let čeština, slovenština
do 45 minut    

Hra obsahuje: herní plán, 5 karet postav hráčů, 5 bonusových karet ulic New Yorku, 5 bonusových karet výzev, 65 karet pozemků, 4 mrakodrapy jako ukazatele skóre, 16 dělníků, 4 královské žetony, 12 akčních karet, 80 dílků mrakodrapů, pravidla hry

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „New York 1901“