Mr. Jack Pocket

5,00 

Po stopách jednoho z nejslavnějších zločinců Jacka Rozparovače se vydávají Sherlock Holmes, dr. Watson a jejich věrný policejní pes Toby.

Popis

Ve hře Mr. Jack Pocket jeden hráč představuje tři vyšetřovatele, druhý hráč se snaží maskovat 9 podezřelých postav v uličkách Whitechappelu, aby zakryl totožnost pravého Jacka Rozparovače. Hra má pár podobných rysů s původní hrou Mr. Jack, jako například schovávání postav do světla, nebo do stínu, karty alibi, princip tahů 1-2-1, 8 kol hry, avšak podezřelé postavy se ve hře nepohybují, nýbrž jsou naznačeny na devíti kartách ulic, se kterými je v průběhu hry různě manipulováno.

Na začátku hry se náhodně rozloží 9 karet ulic se symboly postav lícem vzhůru. Kolem čtverce karet se pohybují 3 vyšetřovatelé. Vidí-li vyšetřovatel na konci kola do některé z ulic nakreslených na kartách, postavy na těchto ulicích jsou ve světle. Naopak postavy které jsou odděleny od vyšetřovatelů zdmi ulic se nacházejí ve stínu. Každá z postav je reprezentována jednou alibi kartou, kdy na začátku hry si hráč za Jacka tajně zvolí postavu. Ostatní alibi karty v balíčku se pak v průběhu hry používají k vylučování postav, které mají alibi a Jackem rozhodně nejsou.

kategorie A neuveden
pro 2 hráče neuveden
od 14 let čeština, angličtina
do 20 minut    

Hra obsahuje: 9 oboustranných destiček ulic, 9 karet alibi, 3 detektivní žetony, představující Holmese, Watsona a jejich psa Tobyho, 4 oboustranné akční žetony s různými akcemi, 8 oboustranných žetonů času, z jedné strany s číslem kola a s přesýpacími hodinami z druhé strany

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Mr. Jack Pocket“