Hamouni (Hoarders)

10,00 

Hamouni (Hoarders) jsou pěkná dětská strategická hra. Za pomoci pěti karet akcí – pěti zvířátek, která mají odlišné cíle – se snažíte nahamounit zásoby na zimu.

Popis

Přichází zima a lesní zvířátka shánějí zásoby, aby přečkala dlouhé období chladu. Cílem hráčů je proto co nejrychleji shromáždit pět stejných dobrot. V každém kole si hráč vybere dvě karty zvířátek a postupně provádí akce, které s nimi souvisejí. Různá zvířátka umožňují potravu (vlašské ořechy, lískové ořechy, slunečnicová semínka, žaludy, arašídy) nejen poctivě získat, ale dokonce ji i sebrat soupeřům nebo ji naopak úspěšně ubránit. Hráč, který jako první shromáždí pět stejných kartiček zásob, se stává vítězem. Hra Hamouni (Hoarders) pro 3–6 hráčů od 8 let tříbí paměť i strategické myšlení, ale hlavně přináší dobrou zábavu.

kategorie B Andy Niggles
min. 3 hráči - do 6 hráčů Granna
od 8 let čeština, slovenština 
do 15 minut

Hra obsahuje: 55 kartiček zásob (11 z každého druhu: vlašské ořechy, lískové ořechy, slunečnicová semínka, žaludy, arašídy), 30 karet akcí se zvířátky (křeček, svišť, bobr, mýval, veverka – s rubovou stranou v šesti různých barvách), 1 dřevěnou značku prvního hráče , pravidla hry

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Hamouni (Hoarders)“