Domino – jarní květiny

35,00 

Máte rádi domino a zároveň chcete s dětmi trénovat názvy jarních květin? Pak je tohle domino ideální!

Popis

Domino je klasická společenská hra, při které otestujete svou prostorovou orientaci i zrakový postřeh. Děti se navíc naučí poznávat sedm jarních květin (sněženka, pampeliška, narcis, tulipán, hyacint, fialka a sedmikráska). Sada obsahuje 28 karet.

Jedná se o předlohu hry ke stažení ve formátu PDF a k vlastnímu vytištění. Předlohu doporučujeme vytisknout na formát A4. zalaminovat a poté nastříhat na obdelníky.

Po zakoupení je odkaz pro stahování aktivní po dobu 60 dní, můžete opakovaně stahovat max. 5x.

 

PRAVIDLA HRY

Klasické domino je hra pro dva hráče. 28 kamenů se položí lícem dolů a promíchá. Každý hráč si vybere 7 kamenů a položí je skrytě před sebe. 1 kámen ze zálohy se otočí lícem nahoru. Dále hráči střídavě přikládají po 1 svém kameni podle zásady: stejný počet ok k sobě (dvojku ke dvojce, čtyřku ke čtyřce apod.).

Hráč, který nemůže přiložit, bere si jeden kámen ze zálohy. Jestliže se mu ani tento nehodí, bere ze zálohy tak dlouho, dokud nemůže přiložit na jednu nebo druhou stranu řady. Může se stát, že celou zálohu vyčerpá. Potom odebírá z libovolného konce tak dlouho, dokud nemůže přiložit svůj kámen. Vítězí hráč, který již nemá žádný kámen.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Domino – jarní květiny“