Doba kamenná

5.00 out of 5
(Hodnocení: 1)

15,00 

Jakou chýši byste si postavili, kdybyste žili v době kamenné?

Popis

Budovatelská desková hra. Doba kamenná je doba kamenná. A rozhodně to není doba jednoduchá. Nejdůležitějším úkolem vašeho kmene je obstarat dostatek jídla pro všechny své členy. A proto je potřeba vyrazit na lov, a nebo alespoň vypěstovat obilí na prvních zoraných polích. Civilizace se pomalu začíná rozvíjet, a aby se mohla rozvíjet dále, je třeba natěžit dostatek dřeva, jílu, kamene a také zlato ve zlatonosné řece. Pak můžete dále rozšiřovat vesnici, získávat kvalitnější nástroje a další civilizační výhody.

Kategorie C Michael Tummelhofer
pro 2-4 hráče MindOK (2007)
od 10 let čeština, slovenština
do 30 minut

Hra obsahuje: 1 herní plán, 4 desky hráčů, 68 surovin ze dřeva, 40 figurek za dřeva, 8 značek ze dřeva, 53 žetonů jídla, 28 kartiček budov, 18 žetonů nástrojů, 1 figurka začínajícího hráče, 36 civilizačních karet, 7 kostek, 1 kožený kelímek na kostky, pravidla hry

1 recenze Doba kamenná

  1. 5 out of 5

    Veronika

    Doba kamenná je naprosto skvělé euro i pro začínající a mírně pokročilé hráče. Sice si na svou chvíli na našem herním stole musela chvilku počkat, ale myslím, že díky tomu jsme ji o to víc ocenili. Hra není těžká na pochopení, člověk může krásně kombinovat i mírně škodit a i díky dřevěným komponentům se moc příjemně hraje.

Přidat recenzi