Carcassonne Safari

10,00 

Carcassonne Safari je samostatně hratelnou hrou z rodiny Carcassonne. Je to skvělá budovatelská a strategická hra s tematikou africké savany.

Popis

Nad savanou panuje tropické vedro. Vydejte se i vy na místa, kde si užijete výhledů na velká divoká zvířata. Opice se houpají ve větvích stromů, v jejichž stínu odpočívají lvi, a zem se chvěje pod těžkými kroky slonů. U napajedel se to hemží zvířaty mnoha různých druhů, takže není divu, že číhat u nich se vyplatí nejvíce!

Carcassonne: Safari je verzí původní hry Carcassonne, kterou ale rozšiřuje o další herní možnosti - jednotlivé druhy zvířat, džípy, napajedla. V průběhu hry se vykládají destičky krajiny a přikládají je k postupně se rozrůstajícímu hernímu plánu. Vzniká tak savana, buš, pěšiny a objeví se baobaby. Figurky se staví do buše nebo na pěšiny a pokládají se na baobaby. Body se získávají za uzavřené buše či pěšiny a za baobaby se získávají dílky napajedel, kterými je také možné si zvýšit bodové hodnocení.

kategorie B Klaus-Jürgen Wrede
min. 2 hráči - do 5 hráčů MindOK (2018)
od 7 let čeština
30-45 min.

Hra obsahuje: 72 kartiček krajiny, 50 dílků napajedel, 1 startovní destičku, 1 počítadlo bodů, 5 destiček 50/100, 30 malých dřevěných figurek, 5 dřevěných slonů, 2 dřevěné džípy, pravidla hry

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Carcassonne Safari“